Za nami je zelo uspešen vikend, saj so dekleta zelo uspešno odigrale tekmi v III.DOL Vzhod in II.DOL Vzhod.

Že ob 16:30 so se v soboto, 22.11.2014, pomerile igralke druge članske ekipe v Zeleni dvorani v Puconcih z ekipo Kema Puconci ter jo nadigrale z rezultatom 3:0. V večernih urah pa se je prva ekipa pomerila z odbojkaricami ŽOK Sobota. Po dveh neuspelih tekmah in slabi igri so tokrat odigrale tako kot znajo  ter domov odnesle zmago 3:1.
V nedeljo, 23.11.2014, so se starejše deklice s trenerko Marjanco Sonjak udeleiže predzadnejga turnirja predtekmovanja ter zabeležile dve zmagi in sicer proti ekipama iz Vuzenice in Mežice.

Prihodnjo soboto članice igrajo doma, druga ekipa proti Turbini, prva pa proti MOzirju, medtem ko kadetinje čaka turnir predtekmovanja v nedeljo. Vse tekme bodo odigrane v domači dvorani.