V dvorani na Prevaljah je bilo včeraj precej bolj sproščeno, kot ob koncih tedna, ko odbojkarice nastopajo v 1.B ligi. Na obisk je prišla namreč športna ekipa Leka, ki se je v ekshibicijskem dvoboju merila z ekipo OK Prevalje in ekipo trenerjev ter članov upravnega odbora kluba. Po tekmi je Roman Burja, direktor Antiinfektivov v Leku Prevalje klubu predal sponzorski ček v vrednosti 8.000 evrov. "V Leku verjamemo, da lahko le s sodelovanjem dosežemo kakovostno sobivanje v okolju, v katerem delujemo. In radi vračamo okolju, ki nam ponuja prostor in možnosti za doseganje naših poslovnih uspehov. Z odbojkarskim klubom Prevalje nas veže dolgoletno sodelovanje. Tudi zato, ker je igra odbojkaric dokaz, da k uspehu vodi le timski duh in da je sodelovanje univerzalen ključ do napredka, pa naj gre za šport ali posel," je ob tem dejal Burja. Lekova sredstva bodo v klubu namenili predvsem za delovanje mlajših selekcij, v klubu pa sicer trenira 120 deklet starih med 10 in 25 let.

(vecerkoroska.com)