V tem tednu pričenjajo s treningi naše članice prve in druge ekipe OK Prevalje. Trenerja Damir in Bojan sta svoja dekleta poklicala na prvi trening v ponedeljek oziroma torek.
Ekipama se je pridružilo nekaj novih članic iz mlajših ekip in od drugod. Dekleta bomo spremljali na njihovih treningih ter vam v prihodnjih dneh posredovali nekaj slikovnega gradiva.
Druga ekipa se bo kot vsa leta do sedaj kalila v 3.DOL Vzhod. Prva ekipa pa bo letos Koroško trmo in zagnanost kazala v 1.B DOL, ki jo je Odbojkarska zveza Slovenije v letošnjem letu oblikovala prvič.
Med ekipami 1.B lige je nekaj starih znank naše ekipe, z nekaterimi pa se bomo pomerili prvič. Obljubljamo vam, da bo zanimivo, zato nas spremljajte na naši FB strani in na spletni strani www.ok-prevalje.si

UO OK Prevalje