V soboto 3. marca smo v domači dvorani odigrale tekmo 18. kroga proti ekipi Formula Formis III.
Tekmo smo začele z dobro in sproščeno igro in si na začetku seta priigrale kar lepo prednost točk.
Kasneje pa je sledila serija točk nasprotne ekipe s servisom. Žal nam do konca seta razlike,
ki so si jo nasprotnice priigrale predvsem z dobrim servisom ni uspelo nadoknaditi in tako je prvi set
pripadel nasprotni ekipi z rezultatom 17:25. V drugi niz smo stopile še bolj motivirano in z močno željo po zmagi,
kar se je pokazalo tudi na rezultatu , saj smo ta set osvojile z veliko razliko in sicer z rezultatom 25:8.
Dober servis in borbeno igro v obrambi smo ohranile tudi v nadaljevanju tekme in tudi 3. set prepričljivo zmagale z 25:15.
Zadnji četrti niz smo ponovno igrale dobro z izjemo končnice, ko nam je koncentracija nekoliko popustila
in smo s tem nasprotniku dovolile, da se nam je popolnoma približal in rezultat celo izenačil.
K sreči pa smo se znale zbrati in set pripeljale do konca z rezultatom v našo korist. Set se je namreč končal z 27:25.
S to tekmo smo osvojile nove 3 točke in se tako ponovno povzpele na 6. mesto na lestvici 3.DOL vzhod.