V soboto 26. novembra smo v športni dvorani Hoče gostovale pri ekipi Formula Formis III. Tekmo smo sicer pričele precej izenačeno, vendar je v nadaljevanju pobudo prevzela domača ekipa Formisa. Kljub temu, da smo proti koncu niza spet igrale tako kot znamo je bila razlika točk prevelika, da bi jo bilo mogoče nadoknaditi. Tako je nasprotna ekipa ta niz osvojila z rezultatom 16:25. V Drugem nizu je na igrišču zopet prevladala domača ekipa in tudi ta niz je pripadel njim z veliko točkovno razliko. Skozi celoten tretji niz pa smo vajeti v svojih rokah držale mi, a na koncu zaradi pomanjkanja koncentracije in nekoliko sreče tu ta niz izgubile z tesnim rezultatom 24:26. Tako smo v tem krogu na žalost ostale brez točk, ki pa jih bomo poskušale vknjižiti čez dva tedna, ko se bomo po tednu premora v domači dvorani pomerile z ekipo iz Črne.