OBVESTILO O TRENINGIH ODBOJKE OK PREVALJE

Obveščamo vas, da se s prvim tednom septembra 2017 že pričenjajo treningi odbojke pri Odbojkarskem klubu Prevalje.
Treningi se odvijajo v mali in veliki športni dvorani Prevalje.
Dekleta, ki ste že igrale odbojko, se pridružite treningom po urniku objavljenem na FB strani (odbojkarski klub prevalje)
ter na spletni strani kluba (www.ok-prevalje.si) na prvi strani pod naslovom treningi.

Vabimo tudi vse mlade igralke, ki hodijo v 3, 4 ali peti razred OŠ, da se nam pridružijo.

Vabimo vse osnovnošolke, ki imajo rade odbojko, da se nam pridružijo!

Skupaj nam bo še lepše !

Treningi so objavljeni tudi na oglasni tabli OK Prevalje v preddverju velike telovadnice.

Vabljeni !

Treningi odbojke med 4.septembrom in 8.septembrom 2017

MINI Odbojka

(3, 4 in 5 razred):

Torek med 15.30 – 17.00 uro (mala telovadnica OŠ Prevalje)

Četrtek med 15.30 – 17.00 uro  (mala telovadnica OŠ Prevalje)

Petek med 15.30 in 17.00 uro (mala telovadnica OŠ Prevalje)

MALA odbojka

(6 in7 razred):

Torek med 17.00 in 18.30 uro (mala telovadnica OŠ Prevalje)

Sreda med 17.00 – 18.30 uro (velika telovadnica OŠ Prevalje)

Petek med 15.30 -17.00 uro (velika telovadnica OŠ Prevalje)