V soboto 8.4 smo v domači dvorani odigrale tekmo proti ekipi iz Murske Sobote. Na parket stopile  sproščeno in z željo po čim boljši igri. Vendar že v prvem setu nikakor nismo mogle razviti naše igre k čimer so pripomogle tudi sodniške odločitve. Prvi set je tako pripadel nasprotni ekipi z rezultatom 15:25. V drugem setu smo igrale bolje, pokazale smo boljšo igro in se nasprotniku kar dobro upirale vendar v končnici niza so bile nasprotnice ponovno boljše in so tudi ta niz dobile z rezultatom 19:25. V tretjem setu pa smo v igri nekoliko padle in ga na koncu tudi izgubile. Naslednji teden nas čaka še zadnja tekma v sezoni v 3.DOL, ko bomo gostovale pri ekipi iz Radelj ob Dravi, kjer si sezono želimo zaključiti z zmago.