V nedeljo, 15.11.2015 je bil v ŠD na Prevaljah odigran drugi turnir deklic v predtekmovalni skupini D. Tokrat so na turnirju sodelovale ekipe Črne, Prebold in domače igralke.
V prvi tekmi proti Črni so dekleta igrala svojo igro in gladko premagale nasprotnice z rezultatom 2:0. V drugi tekmi sta igrali ekipi Črne in Prebolda. Tudi tokrat so Črnjanke izgubile 2:0.
V tretji tekmi turnirja so si nasproti stale igralke Prebolda in Prevalj. Po prvem gladko dobljenem nizu so domače igralke malce popustile in v končnici drugega niza dokazale, da se odbojka igra do sodnikovega piska.
Gostujoča ekipa je v drugem setu  po vodstvu 24: 19 le tega izgubila z rezultatom 24:26. Tako se je tudi ta tekma končala z rezultatom 2:0 za domačinke. Ker tokratni nasprotni ekipi nista bili konkurenčni, je trenerka ekipe Milanka dala možnost igranja tudi ostalim igralkam z rezervne klopi. Naslednji turnir so naše igralke proste, zadnjega pa bodo odigrale 20.12.2015 v Preboldu.