Vabimo Vas na tradicionalni piknik odbojkarskega kluba Prevalje, ki bo v četrtek, 6.6.2019, ob 16.00 uri na piknik prostoru "Brančurnik", za trgovino Hofer.  Vabljene odbojkarice, kot tudi starši in simpatizerji kluba.
Za članice kluba je piknik brezplačen, za starše in ostale pa je prispevek 5,00 EUR po osebi. Prijave sprejemajo trenerji posameznih skupin.

Vabljeni !

UO kluba in trenerji

P.S.

Mame naprošamo za kakšno pecivo, da se popoldan še posladkamo.

Včeraj, 1.3. smo odigrale še zadnjo tekmo skupinskega dela proti OD Krim na domačih tleh.
Po slabem začetku v prvem setu, ki smo ga izgubile s 25:18, smo drugega odlično začele in ga z dobro igro tudi dobile s 25:15.
Tudi tretji set smo odlično začele, na koncu nam je zmanjkalo malo odbojkarske sreče. Set se je končal v korist gostij s 25:20.
V četrtem setu nam je zmanjkalo koncentracije in moči in tako se je tekma končala s 3:1 za OD Krim.

Špela Bukovec

V soboto, 26. 1. 2019 so naše odbojkarice mini odbojke Prevalje 2 v telovadnici Gimnazije Slovenj
Gradec udeležile prvega turnirja za državno prvenstvo. Prvo tekmo so odigrale proti Čebelicam Zreče
in kljub dobri igri izgubile 0:3 v setih. V drugi tekmi so nasprotnice bile Korvolley PD. Po izgubljenem
prvem setu, so dekleta v drugem nizu pokazala svoje znanje in dobila drugi niz. Na začetku tretjega
niza so naša dekleta imela nekaj težav z močnim servisom nasprotnic, vendar so se v drugem delu
niza čisto približale nasprotnim igralkam. Na žalost je na koncu zmanjkalo nekaj sreče in Korvolley PD
je slavil zmago z 2:1. Tretjo tekmo so naša dekleta odigrala proti Korvolley_Kostmann. Kljub temu, da
se naša dekleta niso predala, so bila dekleta iz Slovenj Gradca premočna in tako so Prevalje 2 izgubile
0:3.

Danes 27.1. smo se druga ekipa deklic odpravile na našo prvo tekmo v letošnji sezoni. Šle smo v Maribor in odigrale 2 tekmi.
Prvo proti Rušam smo zelo dobro odigrale in tudi zmagale 2:0 v setih. Drugo tekmo smo igrale proti drugi ekipi Novi KBM iz Maribora,
tekma je bila borbena in napeta, ampak smo kljub borbenosti izgubile z 2:0. Imele smo se pa lepo in bile smo ves čas  dobre volje.

Dekletoma za lepo in borbeno igro čestitata tudi trenerki Špela & Marjana Sonjak

26.1.2019 je v Šempetru potekal turnir za naše najmlajše odbojkarice in sicer turnir mini odbojke.
Prevaljčanke so se pomerili s tremi ekipami. Prvo tekmo so odigrale proti ekipi iz Mežice ter zmagale z 3:0.
Naslednji dve tekmi pa so odigrale proti Rušam ter proti SIP Šempetru II.
Proti obema ekipama so pokazale dobro igro in zmagale s 3:0. Čestitamo