Včeraj, 1.3. smo odigrale še zadnjo tekmo skupinskega dela proti OD Krim na domačih tleh.
Po slabem začetku v prvem setu, ki smo ga izgubile s 25:18, smo drugega odlično začele in ga z dobro igro tudi dobile s 25:15.
Tudi tretji set smo odlično začele, na koncu nam je zmanjkalo malo odbojkarske sreče. Set se je končal v korist gostij s 25:20.
V četrtem setu nam je zmanjkalo koncentracije in moči in tako se je tekma končala s 3:1 za OD Krim.

Špela Bukovec

Danes 27.1. smo se druga ekipa deklic odpravile na našo prvo tekmo v letošnji sezoni. Šle smo v Maribor in odigrale 2 tekmi.
Prvo proti Rušam smo zelo dobro odigrale in tudi zmagale 2:0 v setih. Drugo tekmo smo igrale proti drugi ekipi Novi KBM iz Maribora,
tekma je bila borbena in napeta, ampak smo kljub borbenosti izgubile z 2:0. Imele smo se pa lepo in bile smo ves čas  dobre volje.

Dekletoma za lepo in borbeno igro čestitata tudi trenerki Špela & Marjana Sonjak

26.1.2019 je v Šempetru potekal turnir za naše najmlajše odbojkarice in sicer turnir mini odbojke.
Prevaljčanke so se pomerili s tremi ekipami. Prvo tekmo so odigrale proti ekipi iz Mežice ter zmagale z 3:0.
Naslednji dve tekmi pa so odigrale proti Rušam ter proti SIP Šempetru II.
Proti obema ekipama so pokazale dobro igro in zmagale s 3:0. Čestitamo

V soboto, 26. 1. 2019 so naše odbojkarice mini odbojke Prevalje 2 v telovadnici Gimnazije Slovenj
Gradec udeležile prvega turnirja za državno prvenstvo. Prvo tekmo so odigrale proti Čebelicam Zreče
in kljub dobri igri izgubile 0:3 v setih. V drugi tekmi so nasprotnice bile Korvolley PD. Po izgubljenem
prvem setu, so dekleta v drugem nizu pokazala svoje znanje in dobila drugi niz. Na začetku tretjega
niza so naša dekleta imela nekaj težav z močnim servisom nasprotnic, vendar so se v drugem delu
niza čisto približale nasprotnim igralkam. Na žalost je na koncu zmanjkalo nekaj sreče in Korvolley PD
je slavil zmago z 2:1. Tretjo tekmo so naša dekleta odigrala proti Korvolley_Kostmann. Kljub temu, da
se naša dekleta niso predala, so bila dekleta iz Slovenj Gradca premočna in tako so Prevalje 2 izgubile
0:3.

V soboto, 19.1.2019 je imela ekipa mala1 OK Prevalje turnir v Slovenj Gradcu. Na njem so sodelovale ekipa Korvolley Mislinja, Korvolley Kostmann in Prevalje. Ekipa pod vodstvom Marjance Sonjak je suvereno premagala obe ekipi z rezultatom 2:0 in uspešno lovi za zelenim stolom izgubljene točke, ki jih vodijo na vrh razpredelnice in s tem v nadaljnja tekmovanja.