1. 10. 2018 se je s prvim turnirjem v ŠD Hoče pričelo tekmovanje Liga žoga miga za mini odbojko. V letošnjem letu v kategoriji mini odbojka sodeluje 9 ekip
    in sicer: Kajuh Šoštanj, Formis, Braslovče, OK Braslovče, Nova KBM Branik, Korvolley Slovenj Gradec, Korvolley Mislinja, Prevalje 1 in Prevalje 2.

Na prvem turnirju se je ekipa Prevalje 1 najprej pomerila z OK Braslovče. Fantje so bili pretrd oreh in naše punce premagali 0:2.
Drugo tekmo so odigrale z Novo KBM Branik, in si priigrale zmago z 2:1.

Ekipa Prevalje 2 je prvo tekmo odigrala z Korvolley Mislinja in izgubila z 0:2. Drugo tekmo so punce odigrale z ekipo Braslovče in izgubile 0:2.
Naslednji turnir za Ligo žoga miga za mini odbojko bo potekal 20. 10. 2018, v OŠ Braslovče.

V četrtek, 11.10.2018 je bila v Slovenj Gradcu pokalna tekma med domačo ekipo Korvolley PD in OK Prevalje.
V dvorani pred približno 150 gledalci sta se predstavili pomlajeni ekipi tako Korvolley kot tudi Ok Prevalje.
Tekma se je začela precej napeto. Na obeh straneh je bilo kar nekaj začetnih napak, nakar se je igra razvila.
V prvem setu je bil rezultat izenačen, na koncu pa so prevladale izkušnje in gostje so povedle z rezultatom 1:0.
V naslednjem setu so bile Prevaljčanke močnejše in set gladko dobile. Zadnji set pa je bil podoben prvemu in tako
so igralke OK Prevalj gladko slavile z rezultatom 3:0.

Prihodnjo sredo, 17.10.2018 bo v Prevaljah naslednje kolo pokala, kjer prihaja v goste ekipa Calcit Volley iz Kamnika.

Vabljeni na tekmo 17.10.2018 ob 18.30 v športno dvorano Prevalje

V četrtek, 4.10.2018 je bila v jedilnici OŠ Franja Goloba na Prevaljah volilna skupščina Odbojkarskega kluba Prevalje.
Skupščina se je začela ob 19.00. Po uvodnem govoru smo izvolili delovnega predsednika, zapisnikarja in overovatelja zapisnika.
Člani UO so predstavili delo v pretekli sezoni, prav tako smo slišali ugotovitev nadzornega odbora in disciplinske komisije, ter finančno poročilo.
Po dnevnem redu je bila predvidena tudi razrešitev dosedanjega vodstva ter obeh komisij in izvolitev novega vodstva in komisij.
Enoglasno je bilo potrjeno novo vodstvo kluba

Na predlog odhajajočega vodstva je bil potrjen predlog, da postane Janez Dokl častni član UO OK Prevalje.

Administrator

V soboto, 6.10.2018 je bil v Preboldu turnir 1/8 finala za mladinke. Na njem so sodelovale ekipe
Uniforest Prebold, Swatycomet Zreče, Svolley in Prevalje. Turnir se je odvijal na dveh igriščih in
tako bila prva tekma med Uniforest Prebold in Swatycomet Zreče 0:2 ter med Svolley in Prevalje 0:2
Naslednja tekma je bila med zmagovalcema in poražencema prvih dveh tekem. Tako smo dobili
zmagovalca turnirja Svatycomet Zreče, drugo mesto pa je osvojil zmagovalec pete tekme med Svolley in Prevalje.
Igralke Prevalj so bile tudi v drugo boljše in gladko premagale ekipo Svolley z rezultatom 2:0 in se tako uvrstile v naslednje kolo.

Administrator

V nedeljo, 30.9.2018 je bil Braslovčah turnir "F skupine" za kadetinje. Na turnirju so sodelovale ekipe
Braslovče II, Svolley, Korvolley PD in  Prevalje.  Prva tekma proti Svolley se je končala z rezultatom 2:1
za Prevalje, druga tekma proti Braslovče II pa 2:0 za Braslovče. Naslednji turnir, kjer nastopajo kadetinje
OK Prevalje bo v nedeljo 28.10.2018 v domači telovadnici na Prevaljah.

Rezultati