Deklice OK Prevalje so včeraj v Šoštanju odigrale zadnji turnir v A ligi. Obe tekmi, tako proti ekipi Kajuh Šoštanj in Akropolis Šempeter so premagale z 2:0!
V skupini Vzhod B so osvojile drugo mesto, ki jih pelje v polfinale državnega prvenstva!
Za uspeh dekletom in trenerju Danilu Ribiču čestitamo in želimo odlično igro 8. maja v polfinalu!

V soboto 24.3. smo ekipa male odbojke pod vodstvom trenerke Marjane Sonjak odigrale prvi finalni turnir.
Na tem turnirju so bile ekipe Slovenj Gradca,Prevalj in ekipi Braslovč 1 in 2. Prvo tekmo smo odigrale proti drugi ekipi Braslovč
in jih premagale z 2:0 v nizih. Nato smo igrale za prvo mesto z prvo ekipo Braslovč ter izgubile z 2:0, kljub naši borbeni igri.
V odločilni tekmi za napredovanje smo se pomerile z ekipo iz Slovenj Gradca. Na žalost smo kljub dobri igri tesno izgubile z 2:1.
Zasedle smo tretje mesto in moramo za napredovanje v repasaž.
Upamo, da bomo ob naši borbeni igri imele tudi malo sreče, ki nam je je  v soboto zmanjkalo.

Sanja Đukanović

V soboto, 17.2.2018 smo se Prevalje ll. pomerile z ekipo Korvolley B. Prva dva seta si je pridobila nasprotna ekipa.
Nato smo pokazale bolj borbeno igro in si pridobile 2 seta. Rezultat je bil 2:2, zato smo igrale se zadnji, peti set.
Igra je bila napeta, obe ekipi sta se borili za zmago, a zal je bil koncni rezultat 3:2 za Korvolley B.
Naslednja tekma nas čaka 24. 2.2018 v Preboldu, proti ekipi Uniforest.

Kaja Pšeničnik

V soboto 3. marca smo v domači dvorani odigrale tekmo 18. kroga proti ekipi Formula Formis III.
Tekmo smo začele z dobro in sproščeno igro in si na začetku seta priigrale kar lepo prednost točk.
Kasneje pa je sledila serija točk nasprotne ekipe s servisom. Žal nam do konca seta razlike,
ki so si jo nasprotnice priigrale predvsem z dobrim servisom ni uspelo nadoknaditi in tako je prvi set
pripadel nasprotni ekipi z rezultatom 17:25. V drugi niz smo stopile še bolj motivirano in z močno željo po zmagi,
kar se je pokazalo tudi na rezultatu , saj smo ta set osvojile z veliko razliko in sicer z rezultatom 25:8.
Dober servis in borbeno igro v obrambi smo ohranile tudi v nadaljevanju tekme in tudi 3. set prepričljivo zmagale z 25:15.
Zadnji četrti niz smo ponovno igrale dobro z izjemo končnice, ko nam je koncentracija nekoliko popustila
in smo s tem nasprotniku dovolile, da se nam je popolnoma približal in rezultat celo izenačil.
K sreči pa smo se znale zbrati in set pripeljale do konca z rezultatom v našo korist. Set se je namreč končal z 27:25.
S to tekmo smo osvojile nove 3 točke in se tako ponovno povzpele na 6. mesto na lestvici 3.DOL vzhod.

Neža Kasnik

V nedeljo, 18. 2. 2018, smo kadetinje v naši telovadnici na Prevaljah odigrale 4. krog A-lige vzhod A.
Prvo tekmo smo odigrale proti ekipi Korvolleya A iz Sg-ja in po napeti končnici v 3. nizu izgubile 2:1 v nizih.
Med drugim k porazu pripomogla tudi naša kratka klop, saj poškodbe in bolezni niso bile na naši strani.
Drugo tekmo smo nato odigrale še proti ekipi Nove KBM Branik ||. in jo izgubile z rezultatom 2:0.
Kljub tekmovalno neuspešni nedelji nismo obupale in se bomo še naprej borile po svojih najbolših močeh.