V soboto, 14.10.2017, so ob 18.30 prav tako v domači dvorani, prvič v letošnji sezoni na igrišče
stopile tudi igralke prve ekipe Prevalj. Tokrat so jim nasproti stale igralke KLS Ljubno iz savinjska
doline. Domača dekleta so pokazala, da imajo tudi v letošnji sezoni visoke cilje in z rezultatom
3:0 premagale gostujoče igralke.

Še nizi.
          (25:22,25:19,25:21)

V soboto, 14.10.2017, se je začel jesenski del odbojkarskih tekmovanj v 2. in 3. ligi za ženske.
Na domačem igrišču so igralke Prevalje II gostile ekipo Turbine iz Ruš. Po prvem nizu, kjer so
domača dekleta nadigrale gostje, so se te zbrale in v nadaljevanj zaigrale bolj odločno. Po vodstvo
2:0 je koncentracija na domači strani padla in gostje so prvo rezultat izenačile na 2:2. V zadnjem,
odločilnem nizu pa je bila igra zopet bolj enakovredna, a so gostje imele več sreče in tekmo zasluženo
dobile z rezultatom 3:2. Tako so domače igralke namesto treh točk zabeležile le eno. Naslednje kolo bodo
igralke Prevalje II igrale v Murski Soboti proti domači ekipi. Tekma bo v petek 20.10.2017.

Dodani so razporedi tekmovanj za 2.DOL, 3.DOL, mladinke in kadetinje.
Ostali pa bodo dodani takoj ko bodo znani s strani OZS.

Najdete jih v zavihku "tekmovanja" " urnik in rezultati ".

V nedeljo, 8.10.201, je bil v ŠD Prevalje turnir 1/8 finala za mladinke. Na turnirju so nastopile ekipe
ŽOK Domžale, Turbina, Korvolley A in Prevalje. V prvi tekmi sta se pomerili ekipi Korvolley A in Turbina,
in na drugi tekmi ŽOK Domžale in Prevalje. Boljši sta bili koroški ekipi in tako sta se medsebojno pomerili kot
zmagovalki prvih dveh tekem. Na drugem igrišču pa sta se pomerili ekipi ŽOK Domžale in Turbina.
Zmagovalna ekipa turnirja je bila ekipa OK Prevalje, druga pa ekipa Korvolley, ki sta se uvrstili naprej