V soboto 28. 9.2019 smo z MALO 1.odigrali 1.turnir LIGA ŽOGA MIGA.
PREVALJE : MARIBOR                                       2 : 0
PREVALJE : SLOVENJ GRADEC                           2 :  0
PREVALJE : HITRI POLŽ DRAVOGRAD                2 : 0

Bravo punce !!!💪💪💪💪

Na sliki manjkata ANA DREVENSEK IN TOMINC TIARA .

Marjana Sonjak

V torek, 3.9.2019 ob 17.00 se začne trening "male odbojke" za deklice letnik 2007 in mlajše.
Vse deklice ki ste odbojko že trenirale ste vabljene na treninge, tiste, ki pa želite odbojko bolje spoznati pa ste vabljene, da se nam pridružite.

Se vidimo !

Vabimo Vas na tradicionalni piknik odbojkarskega kluba Prevalje, ki bo v četrtek, 6.6.2019, ob 16.00 uri na piknik prostoru "Brančurnik", za trgovino Hofer.  Vabljene odbojkarice, kot tudi starši in simpatizerji kluba.
Za članice kluba je piknik brezplačen, za starše in ostale pa je prispevek 5,00 EUR po osebi. Prijave sprejemajo trenerji posameznih skupin.

Vabljeni !

UO kluba in trenerji

P.S.

Mame naprošamo za kakšno pecivo, da se popoldan še posladkamo.

Odbojkarski klub Prevalje vabi v svojo sredino deklice rojene leta 2010 in starejše. V prihajajoči sezoni organiziramo malo šolo odbojke
pod vodstvom športnega pedagoga in treninge odbojke, ki jih vršijo usposobljeni kadri s strani DOTS.

Vpis za vse zainteresirane bo v torek, 3. in sredo, 4. septembra v klubskih prostorih v športni dvorani pri OŠ Prevalje. Za vse zamudnike
pa bo možen vpis na treningih posameznih skupin še ves mesec september.

Za dodatne informacije smo vam na voljo na mail : Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate. in Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate. ter na FB profilu kluba.

UO OK Prevalje in trenerji

Včeraj, 1.3. smo odigrale še zadnjo tekmo skupinskega dela proti OD Krim na domačih tleh.
Po slabem začetku v prvem setu, ki smo ga izgubile s 25:18, smo drugega odlično začele in ga z dobro igro tudi dobile s 25:15.
Tudi tretji set smo odlično začele, na koncu nam je zmanjkalo malo odbojkarske sreče. Set se je končal v korist gostij s 25:20.
V četrtem setu nam je zmanjkalo koncentracije in moči in tako se je tekma končala s 3:1 za OD Krim.

Špela Bukovec